9-16.09.2022r.

Wczasy na Chorwacji oraz Bośni i Hercegowinie

9-16.09.2022r.

 I dzień
Wyjazd z wyznaczonego miejsca o godzinie 13:00 - Woźniki (Parking przy Kościele), 13:15 - Wadowice (stacja paliw Moya), 13:30 - Kalwaria Zebrzydowska (przy boisku sportowym Kalwarianka) . Trasa przez Słowację, Węgry - Budapeszt nocą i dalej  do Chorwacji.

II dzień
Przyjazd do Omišu. Rejs łodziami Cetynią w kaniony górskie. Czas wolny, plażowanie i kąpiel. W godzinach popołudniowych przejazd do Vionicy, zakwaterowanie, obiadokolacja.

III dzień
Śniadanie. Plażowanie i kąpiel plaża Wieliki Żal. Dojazd do Dubrownika, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem. Powrót do Vionicy. Obiadokolacja.

IV dzień
Śniadanie przejazd do Gradača. Rejs statkiem na wyspę Hvar do Sučuraju, zwiedzanie, plażowanie i kąpiel. W drodze powrotnej Fish Piknik na statku. Powrót do Vionicy – obiadokolacja.

V dzień
Śniadanie. Przejazd do Mostaru, stolicy Hercegowiny. Zwiedzanie: XVI-wieczny kamienny Stary Most  i Stare Miasto. Przejazd na Kravicę, zwiedzanie wodospadu, plażowanie i kąpiel. Powrót do Vionicy, Obiadokolacja.

VI dzień
Śniadanie. Przejazd do Medjugorie, wejście na Górę Objawień. Czas wolny na zakup pamiątek. Dla chętnych plażowanie i kąpiel na basenie (dodatkowo płatne). Powrót do Vionicy. Obiadokolacja.

VII dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Splitu. Zwiedzanie Pałacu Dioklecjana. Rejs statkiem do Trogiru. Zwiedzanie Starego Miasta. Plażowanie, kąpiel. Zakupy. W godzinach wieczornych wyjazd do kraju.

VIII dzień
Powrót do miejsca zamieszkania w godzinach południowych ok. 13:00

Koszt  wycieczki  680 zł + 240 euro

Cena zawiera:

Zakwaterowanie w pensjonacie z basenem,  ubezpieczenie NNW i KL na  czas  wyjazdu, przejazd  autokarem  klimatyzowanym, śniadania, obiadokolacje, pilot na całej trasie, przewodnicy miejscy, opłaty autostrad  i  parkingów.

WYMAGANY: Ważny paszport lub dowód osobisty.

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 NIE SĄ WYMAGANE !

Uwaga:

W koszt wycieczki nie są wliczone: rejs łodziami Cetynią ok. 5 € od osoby,

bilet wstępu na basen w Medjugorie ok. 7 € od osoby