5 DNI

1 dzień: Wyjazd do Lwowa, spotkanie z przewodnikiem. Po drodze do Krzemieńca: zwiedzimy twierdzę w Olesku,  która była świadkiem narodzin Jana III Sobieskiego, następnie Podhorce - Podolski Wersal jeden z najcenniejszych zabytków na terenie dawnej Rzeczpospolitej oraz barokowo-klasycystyczny kościół św. Józefa wzniesiony przez hetmana Wacława Rzewuskiego.
Poczajów – prawosławne sanktuarium Maryjne patriarchatu moskiewskiego, niegdyś ufundowane dla wspólnoty greckokatolickiej przez Mikołaja Potockiego. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień: Śniadanie po którym udamy  się na zwiedzanie Krzemieńca miasta rodzinnego Juliusza Słowackiego. Zwiedzimy: jedyne na świecie muzeum Juliusza Słowackiego; Liceum krzemienieckie; ruiny zamku na Górze królowej Bony z której widać piękną panoramę Krzemieńca. Złoczów – XVII wieczny Zamek Jakuba Sobieskiego. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: Śniadanie, zwiedzanie Lwowa: Wzgórze św. Jerzego; kościół św. Elżbiety; secesyjny lwowski dworzec; Wzgórze zamkowe z Kopcem Unii Lubelskiej – najwyższy punkt Lwowa, skąd zobaczymy przepiękną panoramę miasta. Zwiedzanie średniowiecznej części Lwowa (katedra łacińska gdzie odbyły się słynne Śluby Jana Kazimierza; katedra ormiańska; cerkiew greckokatolicka; cerkiew prawosławna. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień: Śniadanie, przejazd do centrum Lwowa dalsze zwiedzanie miasta między innymi: zwiedzimy jeden z najstarszych w Europie cmentarzy - Łyczakowski oraz Cmentarz Orląt Lwowskich na którym spoczywa ok 3 tys. Polskich bohaterów w większej części dzieci i młodzieży. To wielka lekcja męstwa i patriotyzmu. Lwowskie śródmieście z wąskimi uliczkami i licznymi zabytkami wpisane w całości w 1998r. na listę światowego dziedzictwa UNESCO- Teatr Wielki, Plac Mickiewicza z Pomnikiem Wieszcza, Zadwórze – Polskie Termopile- miejsce bitwy. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Wyjazd do Truskawca od XIX w. najpopularniejszego uzdrowiska w rejonie, zwiedzanie starej zabudowy z drewnianymi zabytkowymi willami. Degustacja wód leczniczych. Odwiedzimy Drohobycz – miasto Bruno Szulca opisane w ,,Sklepach cynamonowych”, spacer uliczkami z przepięknymi willami. Następnie Rudki- barokowy Kościół Wniebowzięcia NMP z grobowcem jednego z najsłynniejszych polskich dramatopisarzy- Aleksandra Fredry.

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości osób w grupie.