3 DNI

1 dzień: Wyjazd do Warszawy. Zwiedzanie z przewodnikiem miejskim Starego Miasta: pl. Zamkowy, Kolumna Zygmunta, Katedra św. Jana, Rynek Starego Miasta z posągiem Syrenki, Barbakan, Zamek Królewski. Przejście dzielnicą gmachów rządowych i ambasad mijając po drodze m.in. Pałac Prezydencki, Uniwersytet Warszawski, pomnik Mikołaja Kopernika. Przejście na plac Marszałka Józefa Piłsudskiego: Grób Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski z imponującą XIX-wieczną fontanną. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg. 

2 dzień: Śniadanie. Muzeum Powstania Warszawskiego.  Pałac Kultury i Nauki – wjazd na 30 piętro na taras widokowy. Przejazd do Łazienek Królewskich – spacer po parku od Pałacu Belwederskiego i pomnika Fryderyka Chopina do Pałacu na Wyspie. Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie i dalsze zwiedzanie: Centrum Nauki Kopernik lub Muzeum Żydowskie POLIN. Przejazd Metrem Warszawskim. Zwiedzanie Stadionu Narodowego – wejście na punkt widokowy lub cmentarz na Powązkach.

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości osób w grupie.