3 DNI

1 dzień: Wyjazd w stronę Wiednia i spotkanie z pilotem na granicy w Cieszynie. Przejazd do Ołomuńca (druga największa zabytkowa starówka w Republice Czeskiej) i krótkie zwiedzanie miasta, m.in.: kościół św. Michała, Górny i Dolny Rynek, kolumna Trójcy Świętej, ratusz miejski. Przejazd do Morawskiego Krasu i zwiedzanie Jaskini Punkvy. Przejazd do hotelu/pensjonatu na terenie Moraw, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Śniadanie, przejazd do Wiednia i zwiedzanie w formie spaceru, m.in.: Plac Marii Teresy, Parlament, Nowy Ratusz, pałac Hofburg – zimowa rezydencja Habsburgów, kościół Augustianów, krypta Kapucynów, Opera, ulice handlowe Kärtner i Graben, katedra św. Szczepana, Plac Żydowski. Po zwiedzaniu miasta możliwy przejazd na Prater i pobyt w parku rozrywki. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: Śniadanie i kontynuacja zwiedzania Wiednia, m.in.: Belweder, Pomnik Żołnierza Radzieckiego, Plac Karola z kościołem Karola i filharmonią. Następnie przejazd do pałacu Schönbrunn – letniej rezydencji Habsburgów, krótki spacer po ogrodach i zwiedzanie wnętrz. Następnie przejazd przez Grinzing na wzgórze Kahlenberg, z którego roztacza się widok na miasto.

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości osób w grupie.