8-11.06.2023r.

WARMIA  MAZURY PODLASIE
8-11.06.2023r.

Dzień 1
Wyjazd o godzinie 6:00 z wyznaczonego miejsca. Przejazd do Ciechocinka, spacer z przewodnikiem po Uzdrowisku. Przejazd do Ostródy, spacer promenadą nad Jeziorem Drwęckim, przejście na Dziedziniec Zamku w Ostródzie. Przejazd do Olsztyna, zwiedzanie rynku z przewodnikiem. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Lidzbarka Warmińskiego – spacer wokół Zamku Biskupów Warmińskich, przejście na starówkę. Przejazd do Reszla – zwiedzanie malowniczej starówki miasta. Przejazd do Św. Lipki – wysłuchanie koncertu organowego. Przejazd do Gierłoży – zwiedzanie kwatery Hitlera Wilczy Szaniec. Przejazd do Mrągowa – przejście promenadą nad Jeziorem Trzos, zwiedzanie słynnego amfiteatru. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd przez Mikołajki do Giżycka – stolicy żeglarstwa w Polsce, spacer po marinie i nabrzeżu jeziora Niegocin. Przejazd do Augustowa – rejs statkiem po Studzienicznej Kanałem Augustowskim. Zwiedzanie miasta Augustów. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Białegostoku, zwiedzanie Pałacu Branickich, spacer po rynku, katedra rzymskokatolicka i prawosławna. Wyjazd w drogę powrotną, powrót ok. godziny 22:00

Koszt wyjazdu: 1180zł/os

Cena zawiera: przejazd autokarem, opłaty drogowe, parkingi, obsługę pilota/przewodnika miejskiego, noclegi (3), wyżywienie (3 obiadokolacje, 3 śniadania), bilety wstępów, ubezpieczenie NNW

Wpłaty i zapisy:
ul. Wikliniarzy 105, 34-103 Woźniki
tel.: 698 925 490

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !