10-17.08.2021r oraz 22-29.08.2021r.

Wczasy na Chorwacji oraz Bośni i Hercegowinie

      10-17.08.202r. oraz 22-29.08.2021r.

 I dzień

Wyjazd z wyznaczonego miejsca ok. 14:00.
Trasa przez Słowację, Węgry (przejazd przez centrum, wjazd na Górę Gelerta: „Budapeszt nocą”) i dalej  do Chorwacji.

II dzień

Przyjazd do Omišu. Rejs łodziami Cetynią w kaniony górskie. Czas wolny, plażowanie i kąpiel. W godzinach popołudniowych przejazd do Vionicy, zakwaterowanie, obiadokolacja.

III dzień

Śniadanie przejazd do Gradača. Rejs statkiem na wyspę Hvar do Sučuraju, zwiedzanie, plażowanie i kąpiel. W drodze powrotnej Fish Picnic na statku. Powrót do Vionicy – obiadokolacja.

IV dzień

Śniadanie. Przejazd do Mostaru, stolicy Hercegowiny. Zwiedzanie: XVI-wieczny kamienny Stary Most  i Stare Miasto. Przejazd nad Kravicę, zwiedzanie wodospadu, plażowanie i kąpiel. Powrót do Vionicy, Obiadokolacja.

V dzień

Śniadanie. Dojazd do Dubrownika, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem. Przejazd do Slano. Plażowanie i kąpiel. Powrót do Vionicy. Obiadokolacja.

VI dzień

Śniadanie. Przejazd do Medziugorie, wejście na Górę Objawień. Czas wolny na zakup pamiątek. Dla chętnych plażowanie i kąpiel na basenie. Powrót do Vionicy. Obiadokolacja.

VII dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Splitu. Zwiedzanie Pałacu Dioklecjana. Rejs statkiem do Trogiru. Zwiedzanie Starego Miasta. Plażowanie, kąpiel. Zakupy.
W godzinach wieczornych wyjazd do kraju.

VIII dzień

Powrót do miejsca zamieszkania w godzinach południowych ok. 13:00

Koszt  wycieczki  520 zł + 200 euro

                                                   

 

Cena zawiera:

zakwaterowanie,  ubezpieczenie NNW i KL na  czas  wyjazdu, przejazd  autokarem  klimatyzowanym, śniadania, obiadokolacje, pilot na całej trasie, przewodnicy miejscy, opłaty autostrad  i  parkingów.

 

WYMAGANY: Ważny paszport lub dowód osobisty.

Uwaga:

W koszt wycieczki nie są wliczone: rejs łodziami Cetynią ok.5 € od osoby,

bilet wstępu na basen ok. 5 € od osoby

 WARUNKIEM PODROŻY JEST ZAŚWIADCZENIE OD LEKARZA O PRZEBYTEJ CHOROBIE LUB BYCIE W PEŁNI ZASZCZEPIONYM (tj. przyjęcie jednej dawki szczepionki J&J lub dwóch dawek pozostałej szczepionki)